Contact

Wilt u meer informatie over zorg of begeleiding van Directzorg? Of heeft u een andere vraag of opmerking? Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag! U kunt ons bereiken via telefoon, mail of per post:

Bel met Directzorg

088 - 347 32 60

Mail met Directzorg

info@directzorg.nl

Locaties Directzorg

6 locaties in Zuid-Holland
Directzorg

Rotterdam Noord

Ligusterbaan 1
2908 LW Capelle aan den IJssel
088-347-3250rotterdam@directzorg.nl
Directzorg

Vlaardingen

Korte Hoogstraat 18-A
3131 BK Vlaardingen
088 347 3290vlaardingen@directzorg.nl
Directzorg

Delft

Nieuwe Langendijk 33
2611 VH Delft
088 347 3200delft@directzorg.nl
Directzorg

Brielle

Voorstraat 33
3231 BE Brielle
088-347-3230brielle@directzorg.nl
Directzorg

Drechtsteden

Het Tasveld 1-B
3342 GT Hendrik-Ido-Ambacht
088 347 3240drechtsteden@directzorg.nl
Directzorg

Zoetermeer

Pilatusdam 17-B
2712 BD Zoetermeer
088 347 3220zoetermeer@directzorg.nl

Bel mij terug

Heeft u een vraag of een opmerking en vindt u het fijn als wij contact met u opnemen?
Vul dan onderstaand contactformulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Bedankt. Uw terugbelverzoek is verstuurd.
Oops! Something went wrong while submitting the form.